Par mums

SIA "Tauners" ir augstvērtīgu iekārtu un tehnoloģiju piegādātājs biomasas katlumāju un koģenerācijas staciju būvniekiem, kā arī kokapstrādes, papīra un kartona ražošanā, poligrāfijas un atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumiem.  SIA "Tauners", pateicoties savu sadarbības partneru atbalstam, minētajās nozarēs ir ātri kļuvis par vienu no vadošiem piegādātājiem Baltijas tirgū.

Savus sadarbības partnerus mēs izvēlamies īpaši rūpīgi, lai klientiem piedāvātu augstākās kvalitātes tehnoloģiskos risinājumus, kas atbilst viņu vajadzībām.

Mūsu misija – piedāvāt klientam kompetentus, konkurētspējīgus augstākās kvalitātes risinājumus, izvērtējot katra klienta vajadzības un iespējas. Mēs piedāvājām vairāk nekā augstvērtīgas iekārtas – mēs piedāvājam profesionālus risinājumus.

Mūsu mērķi ir augsti – mēs gribam būt pazīti un profesionāli novērtēti mūsu klientu vidū. Gribam, lai attiecīgo nozaru profesionāļi tieši pie mums meklē un atrod savu ražotņu tehnoloģiskos risinājumus vai to jauninājumus un uzlabojumus. Mēs gribam būt tie, ar kuru palīdzību daudzas ražotnes Baltijā kļūtu par Eiropas standartiem atbilstošām.